Wspierają nas
Mistrzostwa Polski Młodzików w Snowboard Cross
W dniach 11 i 12 lutego w Szczawnicy na Szafranówce odbyły się Mistrzostwa Polski Młodzików w Snowboard Crossie, w Których rewelacyjnie pojechał Wiktor Wojtas zajmując 3 miejsce i brązowy medal. Zawody te były I Eliminacją do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w tej konkurencji, Nasi wypadli wspaniale; Zosia Szpor zajęła 2 miejsce w juniorkach młodszych, Gabriel Seroczyński 3 miejsce, Michał Lachowicz 7 miejsce w Juniorach młodszych a Szymon Nowosielski 11 miejsce i Łukasz Urban 13 miejsce w juniorach. Równie dobrze nasi pojechali w II Eliminacjach do OOM i Pucharze Polski Młodzików dnia następnego. W kategorii młodzika Wiktor Wojtas zajął 2 miejsce, Gabriel Seroczyński zajął 2 a Michał Lachowicz 7 miejsce w kategorii juniora młodszego, Zosia Szpor była 4 w juniorkach młodszych a Łukasz Urban 8 i Szymon Nowosielski 11 w kategorii juniora. Sam tam byłem i kibicowałem. Gratulacje dla wszystkich zawodników za super wyniki i sportową walkę do upadłego.