Wspierają nas
PIERWSZE SUKCESY W FINAŁACH XXII OOM W ZIELEŃCU
W dniu 27 lutego w Zieleńcu na SKI Arenie odbyła sie pierwsza konkurencja Finały XXII Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w snowboardzie w Slalomie Gigancie Równoległym (PGS). W kategorii Juniorek młodszym nasze zawodniczki zajęły miejsca; Basia Popławska - 6, Helena Stańczyk - 8 a Marysia Nowosielska - 10. W kategorii juniorów Szymon Nowosielski był 6 a Łukasz Urban - 9. W kategorii juniora młodszego Michał Lachowicz zajął 4 miejsce, Gabriel Seroczyński był 5 a Mikołaj Tański był 8. Gratulacje dla zawodniczek, zawodników oraz trenerów. Dzisiaj druga konkurencja OOM - Slalom Równoległy (PSL). Trzymamy kciuki. Również w slalomie równoległym (PSL) nasi wypadli bardzo dobrze. W kategorii Juniorek młodszych nasze zawodniczki zajęły miejsca; 5 - Basia Popławska, 6 - Zosia Szpor, 8 - Helena Stańczyk i 10 - Marysia Nowosielska. W kategorii juniora młodszego nasi zajęli miejsca; 4 - Michał Lachowicz, 6 - Gabriel Seroczyński i 8 Mikołaj Tański. Natomiast w kategorii juniora 7 miejsce zajął Łukasz Urban. Jutro kolejna konkurencja SBX czyli snowboardcross oraz Mistrzostwa Polski Młodzików w SBX. Powodzenia.