Wspierają nas
Wyniki z Rybnickich Regat Żeglarskich
W dniach 13-15 kwietnia 2012 roku na Zalewie Rybnickim odbyły się pierwsze regaty żeglarskie. W bardzo trudnych warunkach atmosferycznych przeprowadzono 8 wyścigów. Z naszego klubu wystartowało 11 zawodniczek i zawodników.
W klasie Laser 4,7 była to pierwsza Eliminacja do Mistrzostw Europy. Z naszego klubu wystartował Maciej Stolorz, który zajął 26 miejsce. W klasie Optimist bardzo dobre 9 mijsce zajął Krzysztof Szot. Pozostali nasi Optimiściarze zajęli miejsca; Kamila Kasprzycka - 20, Michał Tokarczyk - 21, Tokarczyk Maja - 27, Kaplita Zuzanna - 28, Borek Stefan - 30, Jakub Kaplita - 34, Bartłomiej Kozdra - 35, Łucja Węglowska - 37. Następne regaty już 21 i 22 kwietnia. Będą to pierwsze regaty zaliczane do Pucharu Polski w gr. A i gr. B w klasie Optimist.