Wspierają nas
Relacja Zuzu z regat w Pszczynie
OTO MOJA RELACJA Z REGAT.

W dniu 16-17 czerwca odbyły się regaty o Puchar Burmistrza Pszczyny.

Podzieleni byliśmy na dwie grupy A i B. W grupie B było 27 zawodników, a w grupie A 18 zawodników.

W sobotę były trzy wyścigi, a w niedzielę nie było wyścigów. W regatach uczestniczyło wiele klubów: UKS Moris Pszczyna, UKS Silesia Chełm śląski, KŻ Horn Kraków, 39 er HMKŻ Blachownia, YC PTTK Beskid Nowy Sącz, KS Omega Kraków, KS Zatoka Puck, KŻ Nysa, JK Opty Otmuchów, KS Energetyk Jaworzno. Naszych zawodników startowało 12 w tym 2 zawodników w grupie A i 2 na Laser 4,7.

W grupie A startował Kubek i Ceca. Kubek zajął 9 miejsce i 8 w chłopcach, a Ceca 12 i 3 w dziewczynach. Najlepszym zawodnikiem z naszego klubu startartującym w grupie B nie był Misiek, tylko MAJKA, wyprzedziła wszystkich z naszego klubu i nie tylko.

Kama przez cały drugi wyścig ryczała że jej źle idzie -na otarcie łez jako jedyna z naszego klubu wygrała kupon o wartości 300zł na loterii końcowej. Najlepszym zawodnikiem od końca był Jakub. W sobotę po obiedzie jedliśmy tort z okazji moich 10 urodzin. Po torcie wrzucaliśmy się do wody najpierw Krzyś Piekorz, żeby sprawdzić jaka jest głębokość. Później Maciek, bo miał w piątek urodziny, a potem ja. Ja miałam urodziny w czwartek. Mało brakowało, a wszyscy razem z Optitrenerką wpadliby do wody, ponieważ pomost był źle zamocowany i chwiejny. Szkoda, że w niedzielę nie wiało, bo może miała bym lepsze miejsce.

Zuzu
Zapraszam do galeri.
Komentarze
#1 | agnieszka dnia czerwiec 24 2012 18:02:06
Masz rację, artykuł już poprawiony i przepraszam za niedopatrzenie.
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa fotografia