Wspierają nas
Obóz w Międzybrodziu Bialskim
Obóz rozpoczął się udziałem w regatach o XVII Memoriał Adama Banaszka - w których wzięli udział zawodnicy z naszego klubu w klasach Laser 4,7 i optimist. Najlepsze miejsca zajęli:
Gr A - Kubek - 2 miejsce - Gr B - Krzysiu - 2 miejsce, Majka - 1 miejsce z dziewczyn, Kama - 2 miejsce z dziewczyn i Zuzu - 3 miejsce z dziewczyn. W klasie laser 4,7 - z naszych zawodników najlepsze - 7 miejsce zajął Krzysiu zwany "Piekarnikiem".Po regatach rozpoczęły się piekielne treningi - to znaczy trenowanie w temperaturze bliskiej 40 stopni i niezbyt silnym wietrze. Od czasu do czasu przychodziły lekkie burze, które dawały troszkę odetchnąć. Od upału ratowaliśmy się częstymi kąpielami i wizytą na pobliskim Basenie.
W piątek tradycyjnie odwiedziliśmy park linowy, w którym instruktor Beny walczył jak lew ze swoim lękiem wysokości. W ostatni weekend obozu również odbyły się regaty w których wzięliśmy udział - IX Regaty Żar. Tym razem w gr A udało się Kubkowi zwyciężyć. W gr B Krzysiu zajął dopiero 7 miejsce, a w dziewczynkach Majka zajęła 2 miejsce a Kama 3 miejsce. W laserach tym razem najlepsze z naszego klubu - 10 miejsce zajął Maciek.
Warto tu wspomnieć że bardzo dzielnie walczyła również nasza najmłodsza drużyna Nivea na Niebieskich Żaglach.
Komentarze
Brak komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.
Oceny
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?


Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa fotografia