Wspierają nas
Wyniki z Pucharu Nysy
W dniach 19-20 czerwca w Głębinowie odbyły się tradycyjne Ogólnopolskie Regaty o Puchar Nysy w klasie Optimist gr. A i B. Nasz klub reprezentowało 3 zawodników, którzy wśród 70 zawodników zajęli miejsca;
5 - Piotr Pawela
22 - Maciej Stolorz
36 - Jakub Stolorz
Gratulacje.
W sobotę 26 czerwca zaczynamy 12 dniowe zgrupowanie w Międzybrodziu Bielskim.
Wyniki z Ogólnopolskich Regat
W dniach 05-06.06.2010 odbyły się I Ogólnopolskie Regaty o Puchar Starosty Nowotarskiego w klasie Optimist gr. A i gr. B. Nasz klub reprezentowało 3 zawodników. Oto końcowe wyniki regat po 5 wyścigach na jeziorze czortyńskim we Frydmanie.
Optimist gr. A
1 m-ce Piotr Pawela
5 m-ce Maciej Stolorz
Optimist gr. B
6 m-ce Jakub Stolorz
Brawo tak trzymać
Otwarcie sezonu żeglarskiego 2010 !
W dniach 22 i 23 maj odbyły się Regaty Otwarcia Sezonu 2010.
W zawadoch wzieło udział 9 zawodników w klasie Optimist i 2 załogi klasy Cadet.
Wyniki:
Klasa Optimist
1 - Maciej Stolorz
2 - Jakub Stolorz
3 - Krzysztof Szot
4 - Maja Tokarczyk - 1 miejsce z dziewczyn
5 - Krzysztof Piekorz
6 - Michał Tokarczyk
7 - Zuzanna Kaplita - 2 miejsce z dziewczyn
8 - Cecylia Borek - 3 miejsce z dziewczyn
9 - Jakub Kaplita
Klasa Cadet:
1 - Wiktor Seydak i Stefan Borek
2 - Sabina Janota i Arkadiusz Łański
Obóz na Dzierżnie i Mistrzostwa Polski LOK
.
2 maja zakończył się obóz żeglarski na Dzierżnie i Regaty "Mistrzostwa Polski LOK"
W regatach wsumiewzieło udział 40 zawodników w grupie B i 10 w grupie A. Zawodnicy z naszego klubu zajeli następujące miejsca:
Jakub Stolorz - 18 miejsce
Krzysztof Szot - 22 miejsce
Michał Tokarczyk - 25 miejsce
Maja Tokarczyk - 27 miejsce
Łucja Węglowska - 29 miejsce
Dziękuję wszystkim zawodnikom za udział w regatach,
a także rodzicą zawodników za pomoc w relizacji tego wyjazdu
GRAFIK ZAJĘĆ W CZERWCU !
4 czerwiec (Piątek) - zajęcia od 10:00 do 14
5 czerwiec (sobota) - zajęcia od 10:00 do 14:00
6 czerwiec (niedziela) - zajęcia od 10:00 do 14:00
12 czerwiec (sobota) - zajęcia w grupach od 10 do 14 i od 14 do 18
13 czerwiec (niedziela) - zajęcia w grupach od 10 do 14 i od 14 do 18
19 czerwiec (sobota) zajęcia w grupach od 10 do 14 i od 14 do 18
20 czerwiec (niedziela) - zajęcia w grupach od 10 do 14 i od 14 do 18
26 czerwiec (Sobota) - wyjazd na obóz do Międzybrodzia
- Zbiórka w klubie o 10:00
Następne zajęcia odbędą się po zakończeniu obozu - 10 lipca.


Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Losowa fotografia