Regaty NBŻ w Kielcach zakńczone !!!
Dodane przez coobaa13 dnia Październik 08 2009 21:19:44
Dnia 7-9 sierpień nad Zalewem Kieleckim odbyły się regaty Nivea Błękitne Żagle. W sumie w zawodach wystartowało 94 zawodników z całej Polski. Wyjazd był bardzo udany, a nasi zawodnicy naprawde dzielnie walczyli. Pragnę podziękować za pomoc i wsparcie wszystkim rodzicom naszych dzielnych zawodników. Szczególne podziękowania dla: Ryśka, Maćka, Kasi, Mirka, Pauliny, Klaudi i przedewszystkim dla Kudłatego.
Treść rozszerzona
Dnia 7-9 sierpień nad Zalewem Kieleckim odbyły się regaty Nivea Błękitne Żagle. Wsumie w zawodach wystartowało 94 zawodników z całej Polski. Wyjazd był bardzo udany, a nasi zawodnicy naprawde dzielnie walczyli. Pragnę podziękować za pomoc i wsparcie wszystkim rodzicom naszych dzielnych zawodników. Szczególne podziękowania dla: Ryśka, Maćka, Kasi, Mirka, Pauliny, Klaudi i przedewszystkim dla Kudłatego

Nasz klub dumnie reprezentowało 11 zawodników i zawodniczek.
W kategori do 9 lat nasi zawodnicy zajeli następujące miejsca:
Chłopcy:
Krzysztof Szot - 4 miejsce
Paweł Szafrański - 8 miejsce
Tokarczyk Michał - 23 miejsce
Kaplita jakub - 24 miejsce
Dziewczynki:
Szary Monika - 13 miejsce
Tokarczyk Maja - 14 miejsce
Kaplita Zuzanna - 17 miejsce
Łucja Węglowska - 19 miejsce

W kategori do 11 lat:
Chłopcy:
Stolorz Jakub - 22 miejsce
Łański Arkadiusz - 53 miejsce
Dziewczynki:
Kołata Karolina - 27 miejsce

Myślę, że dalsza praca naszych zawodników na treningach pozwoli na osiąganie jeszcze lepszych wyników sportowych, gdyż większość z nich dopiero w tym roku zaczęła żeglować i poznawać tajniki żeglarstwa.
Z pozdrowieniami dla wszystkich Agnieszka